گرافیک - لایه باز -
دانلود لایه باز کارت ویزیت متریال
19830+
ارسال شده در جمعه 17 اسفند 1397

سلام و خسته نباشید خدمت کاربران محترم و گرامی هایپرتمپ. امیدواریم شاد و خندان باشید و از وبسایت بزرگ هایپرتمپ لذت برده باشید. جامعه پر از افراد هست، افراد متفاوت با کار و شغل متفاوت. افرادی که هر یک حرفه ای دارند و مشغول انجام کارند. برخی شناخته و مشهور هستند و سال هاست که کار میکنند برخی نیز تازه کار هستند. اما لازمۀ همه این افراد داشتن یک کارت ویزیت مناسب برای شناخته شدن یا اطلاع رسانی است. ما برایتان یک کارت ویزیت متریال بسیار زیبا آماده کردیم.

این کارت ویزیت متریال برای شما طراحی شده است زیرا ما اعتقاد داریم افراد خاص به طراحی های خاص نیاز دارند! داشتن یک کارت ویزیت جذاب، بسایر زیبا و حتی بروز و امروزی میتواند به کسب و کار شما کمک کند یا هنگام اعطای کارت ویزیت خود به دیگران آنها را متعجب کنید. این کارت ویزیت به صورت متریال طراحی و ساخته شده است که بسیار امروزی است. این کارت به صورت رنگبندی فلت میباشد که میتواند برای هر شخصی یا هر شرکتی مورد استفاده قرار گیرد.

در صورت مشکل، ایراد، سوال یا درخواست در بخش نظرات مطرح کنید.

 

QR code
رمز فایل : www.hypertemp.ir حجم : 1.36 مگابایت دانلود با لینک مستقیم دمو جلوی کارت دمو عقب کارت

1-برای باز کردن فایل هایی که دانلود میکنید از دو نرم افزار winrar و اگر باز نشد notepad استفاده کنید. 2-شما نظر دهید ما هم مشکلات شما را که در نظرات مطرح کرده اید برطرف میکنیم. لطفا اگر مشکلی دارید یا نظری درمورد مطلب دارید در نظرات مطرح کنید تا موجب اشتیاق نویسندگان شود. 3-لطفا کپی رایت قالب و ابزار را رعایت کنید تا انگیزه فعالیت ما بیشتر شود.

 

محصولات هایپرتمپ

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد