آموزشگاه - آموزش سئو -
آموزش سئو سایت |بخش سوم (ساخت humans.txt)
112860+
ارسال شده در یکشنبه 22 شهریور 1394

آموزش کامل و رایگان سئو سایت | بخش سوم (ساخت فایل humans.txt)

 

بعد از انتشار دو بخش از آموزش رایگان سئو کامل سایت به دلیل استقبال زیاد کاربران گروه هایپر تمپ تصمیم گرفت تا این آموزش رو همچنان تا انتها و دست یافتن کاربران به سئو کامل سایت‌هاشون ادامه بده .  در راستای آموزش‌ها  آموزش ساخت فایل humans.txt از بخش‌های سئو داخلی سایت رو به شما به طور کامل خواهیم گفت . در پست گذشته ساخت فایل robots.txt را آموزش دادیم که مخصوص روبات‌های موتور‌های جستجوی مختلف بود . اما برعکس آن فایل humans.txt مخصوص انسان‌هاست و این فایل شامل مشخصاتی درباره سایت و ادمین آن است که باید در روت‌هاست آپلود شود . در ادامه به بررسی نحوه ساخت فایل humans.txt و آموزش کامل آن میپردازیم .

همانطور که گفته شد فایل humans.txt مخصوص انسان‌هاست پس ربات گوگل کاری به آن ندارد و قالب خاصی مثل فایل robots.txt برای آن وجود ندارد . اما با توجه به اینکه خود سایت گوگل نیز اقدام به ساخت این فایل کرده است پس میتوان نتیجه گرفت که وجود این فایل برای هر سایتی لازم است . برای ساخت فایل humans.txt شما در یک حالت کلی به این شیوه عمل کنید . در بخش اول مطابق نوشته زیر که مال سایت

هایپر تمپ است نام مدیر یا مدیران و همچنین ایمیل و نام کشورتون رو به شکل زیر بنویسید :

/* TEAM */

        Chefs:ARTADIS

        Contact: ARTADIS_ROM [at] YAHOO.COM

        From: Iran

در بخش بعد میتوانید متنی برای تشکر از کاربران بنویسید :

/* THANKS */

THIS GRAPHIC SITE IS FOR ALL PEOPLE
 

و  در بخش آخر زبان سایت خود را بنویسید :

/* SITE */

Language persian / Farsi

 

آموزش سئو

لازم به ذکر است که این یک روال کلی برای ساخت فایل humans.txt هست و هر فایل هیومن میتواند شکلی جداگانه و مخصوص نسبت به بقیه داشته باشد و هیچ اشکالی هم ندارد اما باید مطلب ذکر شده بیش و کم در آن آورده شود  . برای درک کامل این موضوع میتوانید فایل humans.txt سایت هایپر تمپ را به عنوان نمونه مشاهده کنید . هر گونه مشکل را از طریق دیدگاه‌ها یا بخشارتباط با ما با هایپر تمپ در میان بگذارید .

محصولات هایپرتمپ

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد